D'Inspire Residence (Inspira Bestari), Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Bestari 12/2 Jalan Bestari 2/4, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,700 /mo

3

BT

2

BM

1,074

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501063095
check-small-f
1,074 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.51 psf (lantai)

Tentang D'Inspire Residence (Inspira Bestari)

D'Inspire Residences In Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Bukit Indah)

For Lease
D'Inspire Residences located at Nusa Bestari, Bukit Indah, Iskandar Puteri

-3 Bedrooms 2 Bathrooms
-Built Up 1074sqft
-Fully Furnished
-1 Carpark
-Includes Internet (Maxis Fibre)
-High Floor unit

** Rental: RM2,700 only

Please contact Regina Khor 0*****

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
Jalan Bestari 12/2 Jalan Bestari 2/4, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,074 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian