Almas, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

Negotiable

RM 1,900 /mo

1

BT

1

BM

521

check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501014505
check-small-f
521 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.65 psf (lantai)

Tentang Almas

Almas Suites @ Puteri Harbour Studio Available For Rent

位于Puteri Harbour的全家具studio出租单位,靠近第二通道/Legoland/Mydin/Gleneagles医院等。

FOR RENT

Almas Suites @ Puteri Harbour @ Iskandar Puteri*

Service Residence
Studio Unit
Level 11
521sqft
1 Bathroom
Fully Furnished
With Balcony
Facing Sea View
1 Car Park
24-Hours Security

Remark:

- Available for viewing 13th April

Rental : RM1,900 (Nego)

Ms Wong
0*1*2*3*6*2*7*7*8*3
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Persiaran Laksamana Off Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 521 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]