The Cove Hillside Residence, Taman Ipoh Timur, Ipoh

Laluan Ipoh Permai, Taman Ipoh Timur, Ipoh, Perak

View to Offer

RM 2,400 /mo

3

BT

2

BM

1,054

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500991560
check-small-f
1,054 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.28 psf (lantai)

Tentang The Cove Hillside Residence

The Cove Hillside Residences, Ipoh Garden East

The Cove Hillside Residence For Rent
@ Ipoh Garden East

3 bedrooms
2 bathrooms
1054 sqft
Fully furnished
Move in condition
Modern style
L-shaped Balcony covering wider view and better aeration
One car park
Rental Rm2400

Kindly call Angie 0***** Or whatapps link as below www.W*****

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,400 /mo.
Laluan Ipoh Permai, Taman Ipoh Timur, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,054 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536/1 ]