Residensi Falim (PR1MA Falim), Ipoh

Jalan Lahat, Ipoh, Perak

View to Offer

RM 850 /mo

3

BT

2

BM

895

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501229202
check-small-f
895 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.95 psf (lantai)

Tentang Residensi Falim (PR1MA Falim)

High Floor, 2 Car Parks, Gated and Guarded, Strategic Location

『For Rent』Residensi Prima Falim Apartment
.
Size: 895 sqft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms
High Floor
Basic Condition
2 Car Parks
Gated & Guarded (24 Hours Security Guard)
Facilities:
Playground, Surau, Nursery, Hall, Recreational Area, Office Management, Badminton Court
.
Rental: RM850/month
.
Nearby Amenities:
Shopping mall, Restaurants, Food court, Petrol stations, Convenience Store
.
For More Information: #Call #WhatsApp
Qazin Khoo (REN42631)
vv.falim.prima.apart.850
Kemudahan bersama
asterisk-o

Nursery

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 850 /mo.
Jalan Lahat, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 895 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo