Kinta Riverfront Hotel & Suites, Taman Istana, Ipoh

Jalan Lim Bo Seng, Taman Istana, Ipoh, Perak

RM 1,600 /mo

2

BT

2

BM

808

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500493816
check-small-f
808 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.98 psf (lantai)

Tentang Kinta Riverfront Hotel & Suites

Sewa rumah di Ipoh Town, Hospital Raja Permaisuri Bainun Hrpb & UniKL

Sewa rumah di Ipoh Town, Hospital Raja Permaisuri Bainun HRPB & UniKL

Rental: Rm1600
Premise: Kinta Riverfront Suite
Location:
-4min ke Hospital Raja Permaisuri Bainun
-5min ke UNIKL
-5min ke Greetown Ipoh Perak
-6min ke Ipoh Parade Ipoh
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Basement parking: 1
Size: 808 sq ft
Feature: Fully Furnished, facilities

Berminat, sila hubungi
Connie Lai 0*****

OI8 388.2533
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Playground

asterisk-o

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Lim Bo Seng, Taman Istana, Ipoh, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 808 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]