8 Gurney (The Shore Condominium), Gurney Drive

Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang

View to Offer

RM 15,000 /mo

5

BT

5

BM

10,900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501355196
check-small-f
10,900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.38 psf (lantai)

Tentang 8 Gurney (The Shore Condominium)

Fully Furnished & Renovated, High Floor with unobstructed seaview

8 Gurney (The Shore) Condominium, Gurney drive

- 10900sf
- 5 + 1 bedrooms
- 5 + 1 bathrooms
- 3 car parks
- fully furnished & fully renovated condition
- move in condition

for more information & viewing arrangement please contact Kelvin Tan at 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 15,000 /mo.
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 10,900 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]