UOA Business Park, Seksyen U1, Glenmarie

Jalan Pengaturcara U1/51, Seksyen U1, Glenmarie, Selangor

RM 58,460 /mo

1

BM

13,596

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500686338
check-small-f
13,596 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.30 psf (lantai)

Tentang UOA Business Park

UOA Business Park Office For Rent

UOA Business Park Office For Rent

- 13596sf
- Bare unit
- Attached with the subang LRT station.
- Carpark Allocation Ratio: 1 bay for each 1000 sq.ft

Rental Rm : 58462

Please contact Key Ling arrange for viewing.
010.2688 310
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 58,460 /mo.
Jalan Pengaturcara U1/51, Seksyen U1, Glenmarie, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 13,596 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]