2.5 Storey Semi-D Factory for Rent/ Sell (Suitable for Car/ Renovation Showroom), Temasya Glenmarie, Glenmarie

Seksyen U1, Shah Alam, Subang Jaya, Bukit Jelutong, U8, Klang, Hicom Glenmarie, PJ, Petaling Jaya, Temasya Glenmarie, Glenmarie, Selangor

RM 50,000 /mo

13,943

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200326452
check-small-f
13,943 kps luas pelan lantai
check-small-f
12,142 kps luas tanah
check-small-f
RM 3.59 psf (lantai)

Tentang 2.5 Storey Semi-D Factory for Rent/ Sell (Suitable for Car/ Renovation Showroom)

2.5 Storey Semi-D Factory for Rent/ Sell (Suitable for Car Showroom)

*WTL/WTS:*

Temasya @ Glenmarie (Seksyen U1)

2.5 Sty Semi-D Factory

Land area: 12,142sf
BU: Total 13,943sf (Warehouse: 4765sf)

Power: 200amp
Floor loading: 1 Tonne

Rent: RM50k
Selling: RM16.5m

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 50,000 /mo.
Seksyen U1, Shah Alam, Subang Jaya, Bukit Jelutong, U8, Klang, Hicom Glenmarie, PJ, Petaling Jaya, Temasya Glenmarie, Glenmarie, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 13,943 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]