Shorefront Residences, George Town

No.1 Farquhar Road, George Town, Penang

RM 5,500 /mo

3

BT

3

BM

1,480

check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500581052
check-small-f
1,480 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.72 psf (lantai)

Tentang Shorefront Residences

Seaview 1480sf Fully Furnished available from May 2026

Seaview 1480sf fully furnished waterfront @ Georgetown

Built up 1480sf.
3 bedrooms.
3 bathrooms.
2 carparks.
Fully furnished.
Completely renovated.
Stunning seaview.
Available from May 2026.

For more details or to schedule a viewing, please contact or WhatsApp Steven @ 0***** .

Thank you.
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

swim-o

Swimming pool

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
No.1 Farquhar Road, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,480 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572 ]

agency logo