Georgetown, George Town

George Town, Penang

RM 8,358 /bulan

0

BM

1,194

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Retail Space untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500413953
check-small-f
1,194 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 7.00 psf (lantai)

Tentang Georgetown

Retail space

Retail lot in Georgetown Jetty area for rent.
Asking rental RM8358
1194sqft
Suitable for convenient store, cafe, F&B
Kindly to contact Marcus @ +6***** for viewing arrangement.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,358 /bulan.
George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,194 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]