Georgetown Love Lane Heritage House for All Business, Georgetown, George Town

Love Lane, Georgetown, George Town, Penang

RM 18,000 /mo

2

BM

4,641

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108398718
check-small-f
4,641 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.88 psf (lantai)

Tentang Georgetown Love Lane Heritage House for All Business

Georgetown Heritage House with 30 Rooms (for Home-Stay Biz) in Love Ln

PENANG Love Lane (Georgetown) Heritage House with 30 Rooms for Home-Stay Biz / F&B / Pub
Low Rental : RM18,000pm

Location: Georgetown
Type: Heritage House / Shophouse
B/U: approx. 4,641sf
* Located at Georgetown UNESCO World Heritage area
* Along Love Lane (Off Chulia Street)
* Intermediate unit
* Big built-up 4641sf with 30 rooms with bathrooms
* Off Chulia Street, nightlife area for tourists
* Double-storey Heritage House for Commercial Use / Home-Stay Business
* Refurbished unit
* With 30 Rooms, ideal for Home-Stay / Boutique Hotel, F&B Restaurant, Pub / Bar, Café, and all Business
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Daiwa Housing Agency

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 18,000 /mo.
Love Lane, Georgetown, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,641 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Daiwa Housing Agency