Codrington Residence, Pulau Tikus, George Town

Codrington Avenue, Pulau Tikus, George Town, Penang

View to Offer

RM 5,500 /mo

3

BT

2

BM

1,407

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501354399
check-small-f
1,407 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.91 psf (lantai)

Tentang Codrington Residence

Brand New Unit for Rent @ Codrington Residence

BRAND NEW UNIT FOR RENT @ CODRINGTON RESIDENCE
【COZY & BRAND NEW】
Residential: CODRINGTON RESIDENCE
Location: PULAU TIKUS 浮罗池滑

Built-Up/ 面积: 1,407sf
Bedrooms/ 卧室: 3
Bathrooms/ 浴室: 2
Carparks/ 停车位: 2
Fully Furnished/ 包家私
Freehold/ 永久地契
Asking Rental/ 租金: RM5,500/ 马币5千5百

【My Service】
1. Marketing
2. Rent & Sale
3. Open House
4. Negotiating Offers
5. Conducting Property Tour
6. Property Valuation
7. Assisting with Financing Option & Legal Aspect

【Call Today to Book Your Exclusive Viewing!】

Atterrazz Ang (PropNex)
0I 2*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/8 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
Codrington Avenue, Pulau Tikus, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,407 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/8 ]