5 Storey Commercial Building At Lebuh Bishop Street For Rent, Lebuh Bishop, George Town

Lebuh Bishop, George Town, Penang

RM 40,413 /mo

2

BM

13,499

check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501230451
check-small-f
13,499 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.99 psf (lantai)

Tentang 5 Storey Commercial Building At Lebuh Bishop Street For Rent

5 Storey Commercial Building At Georgetown Bishop Street

Georgetown Commercial Building For Rent at Bishop Street
WhatsApp: www.h*****

5 Storey Commercial Building at Georgetown

Property Details:
• Location: Bishop Street, Georgetown
• Built Up: 13,499 sqft (approx 13,500 sqft)
• Storey: 5
• Lift available (capacity approx 13 persons)
• Commercial Title
• Tiptop Condition
• Fire Alarm System Ready

Suitable For:
• Office Use

Rental:
RM 40,413.20

Crystal Ooi
0*****
The Roof Realty
REN 32564
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 40,413 /mo.
Lebuh Bishop, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 13,499 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]