Waterside Residence, Gelugor

Jalan Pantai Sinaran, Gelugor, Penang

RM 4,500 /mo

3

BT

2

BM

1,245

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501332798
check-small-f
1,245 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.61 psf (lantai)

Tentang Waterside Residence

Waterside Apartment Available For Rent !!

Waterside Residence For Rent !!

- 1245 sf
- 3 Bedroom
- 2 Bathroom
- 2 Carpark
- Completely Renovated
- Fully Furnished

Please Reach Out To ALEX LIM For Viewing 0***** )
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,500 /mo.
Jalan Pantai Sinaran, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,245 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.