Palm Palladium Condominium, Gelugor

- Persiaran Wangsa Baiduri 12/1, Gelugor, Penang

RM 1,800 /mo

3

BT

2

BM

1,154

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501251682
check-small-f
1,154 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.56 psf (lantai)

Tentang Palm Palladium Condominium

Palm Palladium For Rent @Gelugor

Palm Palladium For Rent @Gelugor
Rental Price : RM 1,800

* 1,154 sq.ft.
* 3 Bedrooms
* 2 Bathrooms
* 1 Carpark
* Fully Furnished

Kindly call/whatsapp Yam 0***** for viewing and more info.
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD [ E (1) 2107 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
- Persiaran Wangsa Baiduri 12/1, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,154 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD [ E (1) 2107 ]