Arte S, Taman Bukit Gambier, Gelugor

Jalan Bukit Gambier Jalan Bukit Gambier, Taman Bukit Gambier, Gelugor, Penang

RM 3,000 /mo

3

BT

2

BM

1,553

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501332951
check-small-f
1,553 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.93 psf (lantai)

Tentang Arte S

Arte S Bkt Gambir Gelugor Penang Island Available For Rent

Arte S Bkt Gambir Gelugor Penang Island
!!For Rent!!

Rental: RM 3000 *Negotiable
Build Up: 1553sqft
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Carpark: 2
Renovation: Yes
Furniture: Fully

Jayden Yeap 0*****
WhatsApp: www.h*****

Limited units available.
Reach out to Jayden Yeap 0***** for viewing arrangements.

Banker & lawyer service available (one stop solution)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Jalan Bukit Gambier Jalan Bukit Gambier, Taman Bukit Gambier, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,553 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian