Arte S, Taman Bukit Gambier, Gelugor

Jalan Bukit Gambier Jalan Bukit Gambier, Taman Bukit Gambier, Gelugor, Penang

RM 2,900 /mo

2

BT

2

BM

744

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Ogo 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501225576
check-small-f
744 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.90 psf (lantai)

Tentang Arte S

Well-maintained Arte S Condominium for Rent

Well-maintained Arte S Condominium for Rent

-744 sqft
-High Floor
-2 Bedrooms
-2 Bathrooms
-1 Carpark
-Fully Furnished
-Nice unit
-Available end of July
-RM 2900

If you have any inquiries, feel free to contact Gyson Goh at
6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LEON REAL ESTATE SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /mo.
Jalan Bukit Gambier Jalan Bukit Gambier, Taman Bukit Gambier, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 744 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LEON REAL ESTATE SDN BHD