Ataraxia Park @ Forest City, Gelang Patah

1 Jalan Forest City, Gelang Patah, Johor

Negotiable

RM 1,400 /mo

1+1

BT

1

BM

519

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500996259
check-small-f
519 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.70 psf (lantai)

Tentang Ataraxia Park @ Forest City

Ataraxia Park 1 in Forest City

Ataraxia Park 1 in Forest City

8 SqM / 519 sqft
Fully Furnished
1+1 Room 1 Bath
Stunning Seaview

Just 10 Minutes to Tuas Link with Buses Running Hourly
Proximity to Dining Options
Duty Free Zone

Asking Price: RM 1400
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

parking-o

Parking

playground-o

Playground

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,400 /mo.
1 Jalan Forest City, Gelang Patah, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 519 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]