Ataraxia Park @ Forest City, Gelang Patah

1 Jalan Forest City, Gelang Patah, Johor

Negotiable

RM 1,600 /mo

1+2

BT

2

BM

635

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500996225
check-small-f
635 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.52 psf (lantai)

Tentang Ataraxia Park @ Forest City

Woodland metropolis

Woodland metropolis@Ataraxia Park

635 sq ft
Fully Furnished
Ocean view
1+2 Bedroom 2 Bathroom

10 Minutes to Tuas Link with Bus Every Hour
Near to Dining Options
Duty Free Area

Terms and conditions:
* minimum 1 Year Lease
* 2 months Security Deposit
* 1 month Advance
Rental
* 0.5 month Utility Deposit

Asking Rental RM1600 Negotiable
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

parking-o

Parking

playground-o

Playground

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
1 Jalan Forest City, Gelang Patah, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 635 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]