Menara Duta 1, Dutamas

Jalan Dutamas Raya, Dutamas, Kuala Lumpur

RM 768,000

3+1

BT

5

BM

2,800

kps

RM 274.29

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 1997
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200036730

Tentang Menara Duta 1

Menara Duta condo Duplex Freehold Well Kept 2car parks LRT Stations

Ryan Swe (E Trend Realty Sdn Bhd)
Team Leader (REN 22926)
H/P: 0*****
Email: r*****@*****

Menara Duta 1 Duplex @ Solaris Dutamas, KL For SALE

Built Up: 2800sqft
3+1 Rooms 5 Bathrooms
Renovated
2 Car Parks in Basement
renovated dry & wet kitchen, new piping & tiles
High Floor
Unblock View
Strata Title
Freehold Property

*Serious Buyer Only
3% Down Payment
7% Upon signing SPA
3-5months To Complete Handover (Freehold)

*Kindly call Ryan Swe 0***** for more information and make an appointment for viewing.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 768,000.
Jalan Dutamas Raya, Dutamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.