Amadesa Resort Condominium, Desa Petaling

Desa Petaling, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,500 /mo

3

BT

2

BM

1,144

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501250095
check-small-f
1,144 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.31 psf (lantai)

Tentang Amadesa Resort Condominium

Amadesa Resort Condominium Taman Desa Petaling Kuala Lumpur

Amadesa Resort Condominium, Jalan 5/125, Desa Petaling, 57100, Kuala Lumpur

-Pool & KLCC View
-1 Cover Car Park
-High Floor
-Built Up: 1,144 Sqft
-Bedroom: 3
-Bathroom: 2
-Partly Furnished
-Rental Rm1.5K -Nego till success

Appreciate with Your Support, Welcome for Further Inquiries
012 *235 * 8202 Ms Rain
019 *929 * 5790 Mr Chris

I Always Provide BEST SERVICE To Our Client, PUT EFFORT, TRUST, PATIENT, FORGIVENESS, Do It With all HEART and SOUL.

Best Regards Thank you
Company:The Roof Realty Sdn Bhd
New Business Registration Number: 2***** 147810-W)
Address: Blk A-2-3 Kuchai Exchange,
43, Jalan Kuchai Maju 13, 58200 Kuala Lumpur.
From: Ms Rain Tan (Ren No: 02733)
Tel: +6*****

security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
Desa Petaling, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,144 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]