Plaza Arkadia (Shops, Offices, Sohos), Desa Parkcity

Jalan Intisari Perdana, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 3,300 /mo

1

BM

734

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501251525
check-small-f
734 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.50 psf (lantai)

Tentang Plaza Arkadia (Shops, Offices, Sohos)

Plaza Akardia (service residence) soho, desa parkcity ,Kuala Lumpur

Suitable for both office and residential use
Plaza Arkadia @ Desa Parkcity
***** Soho For Rent *****

Property details:
- 734sf
- 1 bedroom 1 bathroom
- Partially furnished
- Rental price: RM3300 nego

For more information:
Please kindly contact

Eddy 0*****

Eddy 0*****
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,300 /mo.
Jalan Intisari Perdana, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 734 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian