Empire Residence, Damansara Perdana

Empire Residence , Damansara Perdana, Selangor

RM 5,500 /bulan

4+1

BT

6

BM

1,274

kps (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 3.5-Tingkat untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108482541
check-small-f
4,790 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,274 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.15 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Empire Residence 3.5 Storey Link Villa For Rent

With Elevator
Partially Furnished
Built up 4,790sf
Land area 26x49
4+1 bedroom
6 bathrooms
3 Carparks

Kindly contact 0***** Sean Liew for viewing appointment or further information
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /bulan.
Empire Residence , Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,790 kps.
Pegangan Pajakan.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]