Perdana Exclusive, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana

Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor

RM 1,799 /mo

3

BT

2

BM

999

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501243802
check-small-f
999 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.80 psf (lantai)

Tentang Perdana Exclusive

Genuine unit available

Perdana Exclusive @ Damansara Perdana
Location : Damansara Perdana
Built-Up : 999 Sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Remarks : fully furnished
Rental Price : RM 1,799
****This Is A Genuine Unit****

For more details, please call/whatsapp Mr C.S Ow at O16-9OO7 O75
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,799 /mo.
Jalan PJU 8/1, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 999 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]