Mossaz @ Empire City, Damansara Perdana

8 Jalan PJU 8/8, Damansara Perdana, Selangor

RM 1,200 /mo

Studio

1

BM

347

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107197964
check-small-f
347 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.46 psf (lantai)

Tentang Mossaz @ Empire City

Partly furnished Move in condition

Mossaz @ empire city
Brand New

347sqft partly furnished
ready move in condition
as per photo.

for more information kindly contact Ray 0.1.8.9.0.9.1.4.3.9

owner welcome to list
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Playground

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
8 Jalan PJU 8/8, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 347 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo