Middle size office for rent, Mustapha Kamal, Damansara area, Easy access to LDP, Dash & Mont Kiara, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana

PJ Trade Centre, Damansara Perdana, Petaling Jaya, Selangor, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor

RM 25,500 /mo

5,600

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200364606
check-small-f
5,600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.55 psf (lantai)

Tentang Middle size office for rent, Mustapha Kamal, Damansara area, Easy access to LDP, Dash & Mont Kiara

Rare Big office for rent, Damansara Perdana, PJ, 5,600 sf unit

Menara Mustapha Kamal office for rent @ Damansara Perdana, Mutiara Perdana, Kota Damansara, PJ, Selangor

Nice unit office
- 5,600 sqft built up
- Bare unit
- Asking Rental RM25,500 now!!!

Easy access to many Shops and One Utama Mall, IKEA and Curve
We have different layout size of the unit in these areas.
We are specialist office agent in Klang Valley

Please contact Joyce for more info & appointment arrangement
0*****

#Officeforrent #KLCC #damansaraperdana #KLoffice #PJoffice
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 25,500 /mo.
PJ Trade Centre, Damansara Perdana, Petaling Jaya, Selangor, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,600 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD