D'Vervain, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana

Jalan PJU 8/8A, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor

Negotiable

RM 1,600 /mo

2

BT

1

BM

550

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501315072
check-small-f
550 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.91 psf (lantai)

Tentang D'Vervain

A Partial Furnished Condo Unit D'Vervain For Rent

** 2 Bedroom
** 1 Bathroom
** 1 Carpark
** Built-up Area 550 SQ Ft
** Partial Furnished Unit (Aircon, Kitchen Cabinet, Curtain & Blind, Water
Heater, Dryer)
** Rental RM1,600/month
** Easy Access to LDP, Penchala Link, Sprint Highway
** Nearby The Curve, IKEA, 1 Utama, Empire City, Kota Damansara, Sunway
Giza
** Short Walking Distance from LRT Station

For viewing arrangement and enquiry, please contact
Lai 0***** / 0***** )
WL Lai 0***** )
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan PJU 8/8A, Bandar Damansara Perdana, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 550 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian