Pavilion Damansara Heights, Damansara Heights

Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 7,000 /mo

1+1

BT

2

BM

826

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501137252
check-small-f
826 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 8.47 psf (lantai)

Tentang Pavilion Damansara Heights

Expert Team Available On Site. Reach Out Today - Ready for Viewing !

Fully Furnished 1 plus 1 Bedrooms Unit For RENT
Regent Suites @ Pavilion Damansara Heights
826 sq ft
1 + 1 bedrooms
2 Bath
1 Carpark
Fully Furnished (TV to be provided later)
Rental: RM7,000

Please Contact:
Chester Tan @ 016*612*8775
DM or call for detailed information and viewing arrangements.
Ready to assist ! Ready for Viewing !
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Playground

asterisk-o

Sauna

HIVE REAL ESTATES [ E (3) 2031 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,000 /mo.
Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 826 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

HIVE REAL ESTATES [ E (3) 2031 ]

agency logo