Menara Milenium, Damansara Heights

Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 36,404 /mo

4

BM

3,832

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326608
check-small-f
3,832 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 9.50 psf (lantai)

Tentang Menara Milenium

Menara Milenium @ Pusat Bandar Damansara - Fully Furnished - 3,832sqft

Menara Milenium @ Pusat Bandar Damansara - Fully Furnished - 3,832sqft - Fitted by Landlord

A) Property's Name
Menara Milenium @ Pusat Bandar Damansara

B) Availability: Anytime
C) Rental price: RM36,404
D) Deposit: 2.5 Month

E) Description:
3,832sqft
RM9.50psf Negotiable

Fitri MF
0*****
Division Head Polygon Properties

Follow Rumah Sewa Cyberjaya at Telegram
www.h*****
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Polygon Properties

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 36,404 /mo.
Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,832 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Polygon Properties