Ground Floor Retail for rent in Damansara Heights, Bukit Damansara, Damansara Heights

6, Jalan Gelenggang, Bukit Damansara, Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 10,005 /mo

1,450

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Ruang-Niaga for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501156020
check-small-f
1,450 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.90 psf (lantai)

Tentang Ground Floor Retail for rent in Damansara Heights

Retail Space on Ground Floor Available for Rent in Menara Manulife!

Menara Manulife @Damansara Heights

*Ready for occupancy by 1st July 2026

- Ground Floor area
- Enhanced Exposure & Visibility (Situated in Building Lobby)
- Ideal for light F&B operations (Cafe, Kopitiam)

Unit & Building specifics:
- 1,450 sq. ft.
- In bare condition
- Rental price per sq. ft.: RM 6.90

---------------------------------------------

Kindly Call/ WhatsApp us at
0***** (Kevin Lum)
REN 29502
to schedule a viewing & explore available units
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,005 /mo.
6, Jalan Gelenggang, Bukit Damansara, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,450 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]