Damansara City Residency (DC Residensi), Damansara Heights

Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 5,000 /mo

2

BT

2

BM

1,187

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106085702
check-small-f
1,187 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.21 psf (lantai)

Tentang Damansara City Residency (DC Residensi)

Good location with convenience to shops and amenities

DAMANSARA CITY RESIDECENCY

BUILT UP 1187 SQ FT
2 ROOMS 2 BATHS
WELL KEPT AND FULLY FURNISHED
GOOD LOCATION WITH SHOPS AND EATERIES NEARBY
EFFORTLESS ACCESSIBILITY TO PJ, KL, AND TOWN CENTRE
MIUST VIEW TO APPRECIATE
KINDLY CONTACT ME FOR FURTHUR INFORMATION

DONNA
0*****
POLYGON PROPERTIES
Kemudahan bersama
gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,000 /mo.
Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,187 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]