Third Avenue, Cyber 4, Cyberjaya

Third Avenue Jalan Teknokrat 3, Cyber 4, Cyberjaya, Selangor

RM 2,499 /mo

2

BT

2

BM

993

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501272487
check-small-f
993 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.52 psf (lantai)

Tentang Third Avenue

Limited layout, Duplex unit with balcony, Facing Greenery, Fully Rdy

{Duplex Unit} Third Avenue Condo @ Cyberjaya For Rent

Property Details:

* Limited Layout (Duplex 2 Storey)
* With Balcony
* Nicely Renovated with quality furnishing
* 2 Bedrooms 2 Bathrooms
* 993 sqft
* Include 2 carparks

DHL
Glomac Business Centre Opposite the road (Bank, F&B, Grocery, Pharmacy, Minimart and many more)

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,499 /mo.
Third Avenue Jalan Teknokrat 3, Cyber 4, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 993 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]