Kenwingston Business Centre, Cyber 9, Cyberjaya

Persiaran Bestari, Cyber 9, Cyberjaya, Selangor

RM 2,700 /bulan

2

BM

1,083

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk disewa
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501136022
check-small-f
1,083 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.49 psf (lantai)

Tentang Kenwingston Business Centre

Fully Fitted Office Unit @ Kenwingston Square Garden Business Centre

Rental Price : RM2700 / month (Nego)
==============================

DETAILS :
Commercial Office
Built Up - 1,083 sqft
Facing - Garden View
Level 7
1 Hall
1 Yard
1 Bathroom
Fully Furnished Unit
Strategic Location

Availability : Anytime

#C.Asnaaa
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /bulan.
Persiaran Bestari, Cyber 9, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,083 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian