Domain 2 @ NeoCyber, Cyber 12, Cyberjaya

Lingkaran Cyber Point Barat, Cyber 12, Cyberjaya, Selangor

RM 1,200 /mo

1

BT

2

BM

601

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501077545
check-small-f
601 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.00 psf (lantai)

Tentang Domain 2 @ NeoCyber

Domain 2 @ The Domain, Cyberjaya Ready to Move-In Unit

====================================================
Domain 2 For Lease @ Lingkaran Cyber Point Barat, Cyberjaya
====================================================
Property Details:-
* Built Up Area 601 Sq.Ft
* 1 Bedroom 2 Bathrooms
* Fully Furnished Unit
* Covered With 1 Car Park

* Cyberjaya Community Recreational Club
* Street Mall and Alamanda Shopping Centre
* Lim Kok Wing University

Rental:-
* RM 1000

Kindly contact Jeff 0***** Call/SMS/WhatsApp for more info & viewing arrangement @ Thank You
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

asterisk-o

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Lingkaran Cyber Point Barat, Cyber 12, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 601 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]