Century Square, Cyber 6, Cyberjaya

2250 Jalan Usahawan, Cyber 6, Cyberjaya, Selangor

RM 86,058 /bulan

0

BM

15,647

check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501277383
check-small-f
15,647 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.50 psf (lantai)

Tentang Century Square

Fully Furnished @ Office Building Century Square @ Cyberjaya For Rent

OFFICE FOR RENT:

CoPlace 8, Century Square @ Cyberjaya

Fully Furnished
Just walking distance to restaurant, grocery shop, etc
Opposite Shaftsbury

PROPERTY DETAILS:
- Level: 1
- ⁠Size: 15,647 Sqft
- ⁠Furnished with work stations, meeting room, pantry, receptionist, cubicle room
- ⁠Can accommodate 200+- workers
- 24 hours security services
- Basement and Open car park (149 parking bays)

Asking Rental: RM5.50/ sqft (RM86,058.50)

For viewing and appointment, please do not hesitate to contact:

Omar Hamid (REN 03860)
0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

pray-o

Male & female

asterisk-o

Taman landskap

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 86,058 /bulan.
2250 Jalan Usahawan, Cyber 6, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 15,647 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

AFZ REALTY SDN BHD [ E (1) 0094 ]