Bloc 7 @ Setia Eco Glades Shoplot Corner unit For Rent Facing main Road, Setia Eco Glades, Cyberjaya

Setia Eco Glades, Cyber 1, 63000 Cyberjaya, Selangor, Setia Eco Glades, Cyberjaya, Selangor

RM 20,000 /bulan

4,893

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108296065
check-small-f
4,893 kps luas pelan lantai
check-small-f
2,680 kps luas tanah
check-small-f
RM 4.09 psf (lantai)

Tentang Bloc 7 @ Setia Eco Glades Shoplot Corner unit For Rent Facing main Road

Bloc 7 @ Setia Eco Glades Shoplot Corner lot For Rent

Corner unit Ground Floor Bloc 7 @ Setia Eco Glades Cyberjaya shop for rent
=============================
Call/WhatsApp: ivy 0*****

Property details:
-18ft celling height
-LA 2680sf
-BU 4893sf
- suitable for bakery shop / Convenience store / Electronics store -laundry shop /Restaurant /kindergarten
-Located beside to new KFC and McDonald's Cyberjaya
- Close access to major highways like ELITE, LDP and MEX
- Easy access to ERL Line at Putrajaya Sentral
- Upcoming MRT Line 2 (Sungai Buloh-Serdang-Putrajaya Line)
-Many units available!
-VP around Q3 2025
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 20,000 /bulan.
Setia Eco Glades, Cyber 1, 63000 Cyberjaya, Selangor, Setia Eco Glades, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,893 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong