Vistaria Residensi, Taman Kobena, Cheras

3 Jalan Loke Yew, Taman Kobena, Cheras, Kuala Lumpur

RM 620,000

3+1

BT

2

BM

1,395

kps

RM 444.44

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501400424

Tentang Vistaria Residensi

Vistaria Residensi (Partly Furnished) Taman Kobena Cheras, KL

Vistaria Residensi @ Cheras, Kuala Lumpur
-----FOR SALE------

- 1395 sqft
- 3+1 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Car Parks
- Partly Furnished Unit
- Selling Price RM620K

- Sauna
- 24 Hours Security
- Swimming Pool

Please call JOYCE @ Olll -3O 6 - 3322 for viewing arrangement

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
3 Jalan Loke Yew, Taman Kobena, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,395 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian