UNA Serviced Apartment, Cheras

Cheras, Kuala Lumpur

RM 3,400 /mo

2

BT

1

BM

800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501230960
check-small-f
800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.25 psf (lantai)

Tentang UNA Serviced Apartment

2 cozy bedrooms in a generous unit

FOR RENT:
UNA @ Cheras Maluri

800 sqft
2 bedrooms, 1 bathrooms
Fully furnished
1 car park
Located across from Sunway Velocity Shopping Mall
Within walking distance to MRT Maluri Station
Ready for immediate move-in
Asking rental RM 3,400

Vivianie
0*****
0*****
0*****

Playground

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,400 /mo.
Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]