Trion 2 @ KL, Chan Sow Lin, Cheras

Jalan Satu, Chan Sow Lin, Cheras, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 2,900 /mo

2

BT

2

BM

800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501155497
check-small-f
800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.63 psf (lantai)

Tentang Trion 2 @ KL

Trion 2 MRT Connected

Built-up: 800sf
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Carparks: 1
Asking price : RM 2,900
Convenience Stay in KL Centre
- 500m Chan Sow Lin MRT & LRT Station
- 1 stop to TRX; 3 stop to KLCC
- 2 km Sunway Velocity Mall & Offices
- 3 km TRX Menara 106 Exchangee
- 5km KLCC

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /mo.
Jalan Satu, Chan Sow Lin, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039 ]