The Netizen, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras

Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor

RM 1,799 /mo

Studio

1

BM

547

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501145366
check-small-f
547 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.29 psf (lantai)

Tentang The Netizen

Cozy studio available for rent, close to MRT bandar tun hussein onn

Property: Netizen
Block A mid floor
Rental from RM 1*****
547sqft
studio
many units available

Please contact for more details
zero one two six five zero four six nine six Jasmine
or
zero one two six one eight five zero three one William

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

CRYSTAL REALTORS SDN BHD [ E (1) 1830 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,799 /mo.
Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 547 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CRYSTAL REALTORS SDN BHD [ E (1) 1830 ]