The Netizen, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras

Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor

RM 350,000 /mo

Studio

1

BM

547

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500884054
check-small-f
547 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 639.85 psf (lantai)

Tentang The Netizen

The Netizen, Bandar Tun Hussein Onn

The Netizen, Bandar Tun Hussein Onn
Walk distance to MRT
For sale

Aksing Price Rm350K

Details
-547sf
-Studio
-1 Bathroom
-1 Car Park
-Fully Furnished
-Freehold
-No Bumi

Welcome whatapps or call me more information
Miko Lew
⁨
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 350,000 /mo.
Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 547 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Puchong