The iResidence, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Bendahara Jalan Bendahara 38/7, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 430,000

3+1

BT

2

BM

1,249

kps

RM 344.28

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500776457

Tentang The iResidence

Well Kept Unit @ i-Residence Bandar Mahkota Cheras

Well Kept Corner Unit @ i-Residence Bandar Mahkota Cheras

High Floor | Freehold | Balcony | Move-In Condition

Looking for a spacious and well-maintained home in a prime Cheras location? This high-floor corner unit at i-Residence Bandar Mahkota Cheras offers privacy, comfort, and great value for own stay or investment!

Property Details:
- Built-up: 1,249 sqft
- Freehold Strata Title
- 3 Bedrooms
- 2Bathrooms
- 1 Parking Lot
- Corner Unit with Balcony
- High Floor – Better View & Ventilation
- Partial Furnished
- Non-Bumi Lot

Asking Price: RM430,000 (Negotiable)

Serious buyers are welcome to arrange for viewing.
Don’t miss this great opportunity to own a freehold unit in Bandar Mahkota Cheras!

Contact Pauling today for more details & viewing arrangement.
Kemudahan bersama
gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

sauna-o

Sauna

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Jalan Bendahara Jalan Bendahara 38/7, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,249 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]