The Holmes 2, Bandar Tun Razak, Cheras

Jalan Budiman, Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,000 /mo

3

BT

2

BM

979

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325158
check-small-f
979 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.04 psf (lantai)

Tentang The Holmes 2

The Holmes 2 Bandar Tun Razak

Please call CM CHIN for viewing.

The Holmes 2 Bandar Tun Razak , Cheras, KL

FOR RENT
FULLY FURNISHED

979 sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carparks Side by Side
Fully Furnished but no airconds

READY MOVE IN on JUNE 2026

RENTAL : RM 2,000
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

CHONG SENG PROPERTY (M) SDN BHD [ E (1) 1982 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Jalan Budiman, Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 979 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CHONG SENG PROPERTY (M) SDN BHD [ E (1) 1982 ]

agency logo