The Holmes 2, Bandar Tun Razak, Cheras

Jalan Budiman, Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur

RM 1,750 /mo

3

BT

2

BM

943

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500957523
check-small-f
943 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.86 psf (lantai)

Tentang The Holmes 2

The Holmes 2, Cheras KL, Kuala Lumpur

-CE018
- RM 1750
- 943 sqft
- 3 bedrooms & 2 bathrooms
- 2 carparks
- partially furnished

============================================================

- 1 month advance
- 2 month security deposit
- utility deposit
- tenancy agreement fees

For viewing appointment
Please call or whatsapp Charles O 1*****

Charles
THE ROOF REALTY SDN BHD.
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,750 /mo.
Jalan Budiman, Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 943 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo