Shamelin Star, Taman Shamelin Perkasa, Cheras

Shamelin Star Jalan 4/91, Taman Shamelin Perkasa, Cheras, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 2,350 /mo

2

BT

2

BM

828

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501189399
check-small-f
828 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.84 psf (lantai)

Tentang Shamelin Star

Rental: 2 Bedroom Service Residence at Shamelin Star, Jalan 4/91

- Spacious 828 sqft 2 bedroom, 2 bathroom unit
- Located in the vibrant Shamelin Star
- Just 1 km to the nearest MRT station, enhancing your commute
- Convenient access to city center and shopping malls such as Sunway Velocity, TRX, and Pavilion Bukit Bintang
- Ideal for couples and young professionals seeking comfort and convenience
Kemudahan
buildings-o

City view

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,350 /mo.
Shamelin Star Jalan 4/91, Taman Shamelin Perkasa, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 828 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD