Seri Cendekia, Taman Connaught, Cheras

Jalan 4/124, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur

RM 1,999 /mo

3

BT

2

BM

1,003

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501292340
check-small-f
1,003 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.99 psf (lantai)

Tentang Seri Cendekia

Walking distance to ucsi, nice renovated unit

Seri Cendekia unit to rent

Details
- 1003 sq.ft
-3room 2bathroom
-1 carpark
-partialy furnished
-Rental: RM2000

Easy Access:
-2 Mins To MRT Taman Connaught
-6 Mins To Cheras Leisure Mall/Eko Cheras Mall
-12 Mins To UKM Speialist Centre (UKMSC)

Cozy & nice unit to stay!

Kindly contact us for more info and viewing appointments. Thank you..

012-285...74 ..26
WECHAT ymyap1210
MAE YAP
REN 65881
The Roof Realty
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,999 /mo.
Jalan 4/124, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,003 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]

agency logo