Saville @ Cheras, Cheras

Batu 9, Cheras, Selangor

RM 1,750 /mo

2

BT

1

BM

1,200

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501336851
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.46 psf (lantai)

Tentang Saville @ Cheras

Saville Cheras Batu 9 Near MRT Sri Raya Station Fully Furnish

Saville Cheras @ Batu 9 Cheras For Rent
1200 Sqft 2 Rooms 1 Bathroom
1 parking
Fully Furnish

~ Next to Sri Raya MRT Station

Requirements For Tenant:
~2 month security deposit
~1 month advance Rental
~0.5 month utility deposit
~tenancy agreement fee

Residential and Commercial Division
The Infinite Estate
D12 (level 2),
Cheras Centrepoint,
Medan Connaught, No 1,
Jalan 3/144A, 56000, KL

OWNERS WITH PROPERTIES ARE WELCOME TO CONTACT TOO
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,750 /mo.
Batu 9, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]