Parc 3, Taman Pertama, Cheras

5 Jalan Pudu Perdana, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,399 /mo

1

BT

1

BM

592

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501148219
check-small-f
592 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.05 psf (lantai)

Tentang Parc 3

Parc 3 Cheras Maluri Kuala Lumpur Fully Furnished Apartment

A703
Parc 3 Cheras Maluri Kuala Lumpur Fully Furnished Apartment

- Rental RM2500 per month
- 592 sqft
- 1 Bedroom 1 Bathroom 1 Carpark
- Fully Furnished
- Gated & Guarded (24 hours 3 tiers security)
- Excellent amenities including pool, gym,
- Move in ready

======
- 1 Month Advance
- 2 Month Security Deposit
- Utility Deposit
- Tenancy Agreement Fee
ニニニニニニニニニニニニニニニニニニニ
===
For Viewing Appointment
Please Call +6014.620.7062(William)

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,399 /mo.
5 Jalan Pudu Perdana, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 592 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian