Parc 3, Taman Pertama, Cheras

5 Jalan Pudu Perdana, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur

RM 2,300 /mo

2

BT

2

BM

699

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500929337
check-small-f
699 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.29 psf (lantai)

Tentang Parc 3

2 Bedrooms Fully furnished for rent.

WTR
Code : P3157
Condo Name - Parc 3 - Taman Maluri, Cheras
* Sqft : 699
* Bedroom : 1+1
* Bathroom : 2
* Furnished : Fully
* Carpark slot : 1
* Facing : M Vertica
* Rent : RM 2400
* Available date : April 2026

Requirement for Tenant
- 1 Month Advance Rental
- 2 Months Security Deposit
- Half Month Utilities Deposit
- Stamping and Disbursement Fees
- Minimum One Year Lease

VIEW TO OFFER!!!
For further information & appointment
Kindly contact:
O 12 663 39O3
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321/17 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
5 Jalan Pudu Perdana, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 699 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321/17 ]