One Cochrane Residence, Cheras

1 Jalan Cochrane, Cheras, Kuala Lumpur

RM 5,500 /mo

2

BT

2

BM

1,089

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501087034
check-small-f
1,089 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.05 psf (lantai)

Tentang One Cochrane Residence

Schedule Your Appointment Today!

J019
One Cochrance
Rent or Sale : Rent
Furniture : Fully Furnished
Price : RM 5.5k
Size (sqft) : 1089sqft
Bedroom : 2
Bathroom : 2
Carpark : 2
View : facing TRX
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
1 Jalan Cochrane, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,089 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama